Pływali w Śremie

Dobre starty na silnie obsadzonych zawodach mają za sobą pływacy z UKS-u Delfin Kalisz. Ponad 320 zawodników i zawodniczek z 23 klubów wystartowało w V Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Śremska Wieża". W tym gronie rywalizowała 18 - osobowa reprezentacja Delfina, zajmując na pływalni w Śremie miejsca na podium. Wśród gimnazjalistek drugie miejsce na 50 m stylem grzbietowym zajęła Magdalena Woźniak. W roczniku 2000 Kacper Cieślak uplasował się na drugim stopniu podium na 100 m stylem zmiennym, a na 200 m stylem dowolnym był trzeci. Dwukrotnie na trzecim miejscu konkurencje 100 i 200 m stylem zmiennym ukończyła Zuzanna Rzadkowolska. Również trzecia, ale na 50 m stylem dowolnym była Karolina Bielińska. W najmłodszej grupie zawodniczek urodzonych w 2002 roku Zuzanna Domżol zajęła drugą pozycję na 100 m stylem dowolnym. A jak przypomina Radiu Centrum trener kaliskich pływaków Maciej Siemianowski klub przeszedł niedawno reorganizację: nastąpiła zmiana zarządu, i połączenie z sekcją triathlonu.