Piąta z rzędu porażka

Piątej z rzędu porażki doznały kaliskie siatkarki na parkietach II ligi. Tym razem drużyna MKS-u Calisii Kalisz przegrała na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli Zawiszą Sulechów 0:3. Kaliszanki w tym meczu nie wygrały nawet jednego seta, a tymczasem dla gospodyń było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, w którym do tej pory zdobyły zaledwie 2 punkty.

Pierwszego seta kaliszanki przegrały 25:23, a kolejne dwie odsłony do 22. I choć w drugim secie podopieczne Jakuba Stankiewcza prowadziły nawet pięcioma punktami, to ostatecznie siatkarki z Sulechowa cieszyły się z kompletu punktów.
Bez wątpienia na wyniki siatkarek Calisii ma wpływ trudna i niepewna sytaucja klubu Calisia. Póki co nie wiadomo, czy znajdą się pieniądze na ligowe występy w nowym roku.

Zawisza Sulechów - MKS Calisia Kalisz 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)