Dramatyczne zwycięstwo koszykarek

Do ostatnich sekund ważyły się losy meczu na szczycie Centralnej Pierwszej Ligi Kobiet, w którym Towarzystwo Sportowe Ostrovia Ostrów rywalizowało z AZS-em Rzeszów. W pierwszej połowie prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie do przerwy 49:47 prowadziła Ostrovia. Podopieczne trenera Piotra Czaski pomimo problemów z faulami do samego końca utrzymywały wynik na przysłowiowym styku. Przy stanie 73:73 w ostatniej minucie z dystansu trafiła Martyna Cebulska. Był to rozstrzygający rzut meczu. Rzeszowianki później faulowały taktycznie, a Ostrovia nie zmarnowała szansy na zwycięstwo, pokonując AZS 79:76. Najwięcej punktów dla Ostrovii rzuciły: Paździerska 16, Cebulska i Nowicka po 15 oraz Kaczmarek 12. W ekipie goście brylowała była zawodniczka Ostrovii, Paulina Misiek, zdobywczyni 25 punktów. Koszykarki Ostrovii sezon zasadniczy ukończyły na trzecim miejscu w grupie B pierwszej ligi.