Przegrały po ambitnej walce

Nie były faworytem, ale powalczyły i zagrały jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy mecz na wyjeździe w tym sezonie. Mowa o koszykarkach Towarzystwa Sportowego Ostrovia, które przegrały jednak w Jeleniej Górze z Karkonoszami 67:78. O losach meczu zadecydowała druga kwarta, przegrana przez Ostrovię 20:30. Gospodynie w pierwszej połowie grały na znakomitej 70-procentowej skuteczności rzutów z gry. Ostrovia po przerwie nadal walczyła, wygrywając nawet trzecią kwartę 18:14, ale pokonać faworyzowanego rywala nie była jednak w stanie. Najwięcej punktów dla Ostrovii rzuciły: Parysek 14, Misiek 13, Biela 12 i Skrzypczak 11.