Nasza wieś

700 000 złotych, tyle wynosi pula środków w XII edycji konkursu "Nasza wieś, naszą wspólną sprawą", organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Organizacje pozarządowe działające na obszarach wiejskich mogą uzyskać do 12 000 złotych dofinansowania. Nabór wniosków trwa do 10 czerwca.

"Konkurs "Nasza wieś, naszą wspólną sprawą" cieszy się dużym zainteresowaniem. Środki mogą być przeznaczone np. na zakup strojów ludowych czy też na zakup instrumentów dla orkiestr, ogólnie na szereg tego typu działań przedsięwzięć, które są związane z działalnością organizacji pozarządowych" - powiedział radiuCENTRUM Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.


na fot.: Krzysztof Grabowski / wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego

Zgodnie z zasadami i celami konkursu zgłoszony projekt powinien obejmować przedsięwzięcie promujące ideę odnowy wsi i wspiera daną społeczność lokalną uczestniczącą w programie "Wielkopolska Odnowa Wsi".

Autor: 

Personalia

e-mail
nawrocki@rc.fm

Nazwisko: 

Dawid Nawrocki

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).