300 gramów narkotyków

Mundurowi z Ostrowa Wielkopolskiego przejęli w ostatnich tygodniach ponad 300 gramów narkotyków. W ręce funkcjonariuszy wpadły cztery osoby podejrzane o posiadanie zabronionych substancji. Głównie amfetaminy i marihuany.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce 23 kwietnia podczas kontroli drogowej kierowcy citroena. W aucie mieszkańca powiatu ostrowskiego policjanci znaleźli ponad 55 gramów amfetaminy.

Kilka dni później mundurowi interweniowali w jednym z mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim po zgłoszeniu dotyczącym hałasów i awantury. Na miejscu zatrzymano agresywnego 55-latka, przy którym zabezpieczono ponad 120 gramów marihuany.

Do kolejnych zatrzymań doszło 7 maja oraz podczas działań wydziału kryminalnego. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli następne porcje narkotyków, w tym ponad 110 gramów marihuany.

Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały już zarzuty i odpowiedzą przed sądem.

Autor: 

Personalia

e-mail
kurzaj@rc.fm

Nazwisko: 

Mateusz Kurzaj

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).