Rajd Mikołajów

Mikołaje na rowery. To już tradycja, że na początku grudnia Klub Turystyki Rowerowej "Cyklista" w Kaliszu organizuje Rajd Mikołajkowy. Tegoroczna edycja odbędzie się w tę niedzielę (5 grudnia). Zbiórkę uczestników zaplanowano o 10:30 przy wejściu do galerii Amber od strony dworca PKP. Trasa będzie typowo amatorska i liczyła ok. 15 kilometrów. Jak mówi radiuCENTRUM komandor rajdu Krzysztof Wydra to impreza dla wszystkich miłośników rowerowych wycieczek bez względu na porę roku.

"Zapraszam wszystkich kaliszan, całe rodziny, nie tylko naszych klubowiczów. Oczywiście mile widziane są mikołajowe stroje, czyli czapki z pomponami, czerwone kurki itd. Tak żeby było kolorowo i wesoło. Pojedziemy ulicami i ścieżkami rowerowymi naszego miasta, najpierw w stronę ulicy Stanczukowskiego, potem obok kompleksu Calisia One zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie przy napisie "I love Kalisz", wjedziemy też na rynek przed Ratusz".

Oczywiście z okazji Mikołajek dla najmłodszych uczestników przygotowano też słodkie niespodzianki. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Metę rajdu zaplanowano przy restauracji Emilia, gdzie na wszystkich będzie czekała gorąca herbata.

Autor: 

Personalia

e-mail
figiel@rc.fm

Nazwisko: 

Paweł Figiel

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).