Strzały po przerwie

Efektowna druga połowa meczu Ostrovii 1909 Ostrów, która przy czterech golach po przerwie rozgromiła SKP Słupcę. W meczu na szczycie tabeli Pogoń Nowe Skalmierzyce pokonała 3:1 Polonię Kępno, a Biały Orzeł Koźmin niespodziewanie urwał punkt liderowi z Leszna.

Ostrovia 1909 po bezbarwnej pierwszej połowie w drugiej rozwiązała worek z bramkami. Po golach Tomasza Kempińskiego, Michała Giecza oraz dwóch trafieniach Damiana Błaszczyka rozbiła 4:0 SKP Słupcę. Jeszcze efektowniej, bo aż 6:0, LKS Gołuchów wygrał z Rawią Rawicz. Odolanovia w końcówce meczu, po dwóch rzutach karnych wykorzystanych przez Mateusza Sobczaka, wygrała 2:0 z Victorią Ostrzeszów. Lider z Leszna przegrywał z Białym Orłem Koźmin 1:2, ale ostatecznie uratował punkt i zremisował. Polonia straciła jednak przodownictwo w tabeli na rzecz Victorii Września. Na trzecim miejscu umocniła się Pogoń Nowe Skalmierzyce, która po golach Polyanowskiego, Majewskiego i Kaczmarka pokonała Polonię Kępno 3:1.

na fot. Tomasz Kempiński i Michał Giecz zdobyli dla Ostrovii dwie pierwsze bramki w meczu z SKP Słupcą