Porażka w Legnicy

Przegrali i spadli na szóste miejsce w tabeli grupy B I ligi. Mowa o piłkarzach ręcznych Ostrovii, którzy w środowy wieczór w Legnicy ulegli tamtejszej Siódemce Miedzi 28:33. Tylko początek meczu był wyrównany. Od stanu 6:5 dla gospodarzy w 13 minucie, biało-czerwoni stracili osiem bramek z rzędu i w 22 minucie przegrywali już 5:14. Wypracowaną przewagę Siódemka Miedź dowiozła do końca meczu, kontrolując wynik przez całe spotkanie. Na wyróżnienie w ostrowskim zespole zasłużył po raz kolejny junior, Patryk Marciniak, który rzucił 9 bramek. Po tej porażce Ostrovia zajmuje szóste miejsce w tabeli, a ostatni mecz przed własną publicznością w tym sezonie rozegra w sobotę w hali przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie o 17:00, a jej rywalem będzie Olimpia Piekary Śląskie.

Siódemka Miedź Legnica - KPR Ostrovia Ostrów 33:28 (16:9)

KPR Ostrovia: Glabik, Piskorski, Foterek - Klara, Kuśmierczyk 2, Stempniak, Marciniak 9, Stachowski 3, M. Wojciechowski 2, Staniek 2, Sz. Wojciechowski, Tomczak, Przybylski 1, Krzywda 5, Salamon 3, Brychcy 1
Najwięcej dla Siódemki: Majewski 7, Ziemiński 6.