Ostrovia górą w Ostrzeszowie

Ostrovia 1909 Ostrów wygrała w Ostrzeszowie 2:1 z Victorią. Pogoń Nowe Skalmierzyce zainkasowała trzy punkty w Piaskach, a LKS Gołuchów wywiózł zwycięstwo z Koźmina. Liderzy IV ligi zgodnie wygrali swoje mecze.

W meczu na szczycie tabeli Polonia Kępno przegrała z liderem Polonią 1912 Leszno 0:1. Miejsce w czołówce utrzymała Pogoń Nowe Skalmierzyce, która pewnie wygrała 3:0 na wyjeździe z Koroną Piaski. Biały Orzeł Koźmin uległ 2:3 LKS-owi Gołuchów, a Odolanovia Odolanów nie sprostała na wyjeździe wiceliderowi, przegrywając we Wrześni z Victorią 0:2. Do bardzo ważnego pojedynku w środku tabeli doszło w niedzielę w Ostrzeszowie. Ostrovia objęła prowadzenie w 20 minucie po tym, jak rzut karny po faulu na Tomaszu Kempińskim, wykorzystał Daniel Kaczmarek. Popularny "Kempes" podwyższył na 2:0 w 75 minucie, a kontaktowego gola tuż przed końcem spotkania strzelił Robert Skrobacz. Victoria w doliczonym czasie próbowała wyrównać, ale Ostrovia dowiozła zwycięstwo i awansowała na szóste miejsce w tabeli.