Puchar dla Polonii

Puchar na szczeblu wojewódzkim nie dla KKS-u. W finale Pucharu Polski Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej kaliszanie przegrali na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 2:4. Wynik otworzył w 14 minucie strzałem z narożnika pola karnego Oskar Kozłowski. Gospodarze poszli za ciosem i do przerwy prowadzili już 3:0 po dwóch golach Krzysztofa Bartoszaka. W 21 minucie piłkarz Polonii najpierw celnie przymierzył w długi róg, a 10 minut później zdobył bramkę po akcji sam na sam. Kaliszanie kontaktowego gola zdobyli dopiero w 63 minucie, po skutecznym główkowaniu Mateusza Gawlika. W 76 minucie prowadzenie dla Polonii podwyższył Adam Gajda. Ostatni kwadrans kaliszanie grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Robert Tunkiewicz. Mimo tego Patryk Palat zdobył jeszcze drugiego gola dla KKS-u, jednak na więcej nie wystarczyło sił i czasu.

Polonia Środa Wielkopolska – KKS Kalisz 4:2 (3:0)
Oskar Kozłowski 14, Krzysztof Bartoszak 21, 33, Adam Gajda 76 – Mateusz Gawlik 63, Patryk Palat 84

Polonia: Radliński – Borucki, Buczma (65 Chopcia), Wilk (73 Pawlak), Zgarda, Kujawa, Bartoszak (70 Górzyński), Gajda (88 Gwit), Skrobosiński, Kozłowski, Luis Henriquez

KKS Kalisz: Wasiluk – Dzięcioł (81 Trayanov), Gawlik, Żytko, Fiedosewicz – Żebrowski, Tunkiewicz, Hordijczuk (46 Palat), Gabriel Vidal – Ivan Vidal (78 Lis), Antkowiak (59 Jarantowicz)