Wyżymaczka kasy z Ostrowa,
14 paź. 2011 - 22:51 – Czytelnik
Wyżymaczka kasy z Ostrowa, upadnie centrum miasta, spadną wpływy z podatków do miasta, taki zajebisty to sukces?
Wyżymaczka kasy z Ostrowa, upadnie centrum miasta, spadną wpływy z podatków do miasta, taki zajebisty to sukces?