jestem przeciwna osadzeniu w
15 st. 2010 - 05:41 – bmb
jestem przeciwna osadzeniu w więzieniu, ale jestem za dożywotnim zabraniem prawa jazdy i płaceniem wysokich alimentów na dzieci.
jestem przeciwna osadzeniu w więzieniu, ale jestem za dożywotnim zabraniem prawa jazdy i płaceniem wysokich alimentów na dzieci.