Mało jest kierowców,
8 st. 2010 - 21:55 – Czytelnik
Mało jest kierowców, którzy jeżdżą po mieście z prędkością 50km/h!!! Straszna tragedia i dla rodziny zmarłej i dla kierowcy...
Mało jest kierowców, którzy jeżdżą po mieście z prędkością 50km/h!!! Straszna tragedia i dla rodziny zmarłej i dla kierowcy...