Należy znowelizować kodeks
5 st. 2010 - 11:04 – Rafiti5
Należy znowelizować kodeks postępowania karnego.
W sytuacjach oczywistych tzn.tak jak tutaj:
Kierowca ,który zabija przechodnia na pasach,czy inny przykład:
Pijany kierowca zabijający człowieka
NIE POWINIEN MIEĆ PRAWA DO OBRONY.
Uwierzcie - spowolniłoby to piratów i pijanych za kierownicą byłoby mniej.





















