ludzie zastanowcie sie co wy
5 st. 2010 - 00:21 – Czytelnik
ludzie zastanowcie sie co wy tutaj piszecie...jak tacy madrzy wszyscy to niech mi ktos z Was powie : Nigdy nie przekroczylem predkosci. To jest tragedia ale zycia juz nie wrocicie a bawicie sie w sad i jakies glupie komentarze...Bedziecie mieli jakas satysfakcje z tego ze wiecej dostanie??I jestem pewna ze nie jeden z was juz nie raz pedzil jak glupi a lubi innych osadzac.w Boga sie bawicie czy jak?





















