Remis na szczycie

Podział punktów w meczu wicelidera z liderem tabeli IV ligi. Centra 1946 Ostrów zremisowała na własnym boisku z Lubuszaninem Trzcianka 1:1. Prowadzenie dla gości uzyskał w 29. minucie Orlande Kpassa, a wyrównał tuż przed przerwą Jakub Michalski. Remis nie do końca zadowolił ostrowian, którzy liczyli na zwycięstwo i fotel lidera tabeli. Mówią trener Mariusz Posadzy i kapitan, Jakub Michalski:

"Pewnie, że żal trzech punktów, bo z przebiegu meczu możemy czuć niedosyt. Mieliśmy swoje sytuacje i - według mnie - byliśmy lepszym zespołem. Mogliśmy sobie zapewnić fotel lidera. Nie udało się i trzeba uszanować chociaż ten punkt" - powiedział radiuCENTRUM Mariusz Posadzy.

"Myślę, że ten remis trzeba szanować, aczkolwiek jest pewien niedosyt, bo w drugiej połowie mieliśmy więcej klarownych sytuacji. Jedną bramkę mogliśmy jeszcze zdobyć. Nie udało się. Pamiętajmy jednak, że był to mecz z liderem i zdobyty punkt też cieszy" - powiedział radiuCENTRUM Jakub Michalski.

W innych meczach 14. kolejki z udziałem drużyn z naszego regionu: Ostrovia przegrała we Wrześni z Victorią 0:2, LKS Gołuchów zremisował z Pogonią Nowe Skalmierzyce 2:2, Polonia Kępno wygrała 4:3 w Kole z Olimpią, a KS Opatówek uległ 1:2 Kotwicy Kórnik.

na fot. Fragment meczu na szczycie tabeli IV ligi, w której Centra zremisowała 1:1 z Lubuszaninem Trzcianka