Porażka w Piekarach

Raz wygrywają, raz przegrywają - w kratkę w meczach kontrolnych grają piłkarze ręczni Ostrovii. W sobotę zespół Krzysztofa Przybylskiego zmierzył się na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie, której uległ 24:27, przegrywając do przerwy 11:15. Co prawda na 10 minut przed końcem sparingu Ostrovia doprowadziła do remisu 19:19, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy. "Najważniejsze, by w lidze wygrywać" - powiedział Radiu Centrum nowy bramkarz Ostrovii, Tomasz Piskorski.

"Uważam, że I liga będzie w tym sezonie bardzo wyrównana. Każdy mecz można wygrać, zarówno u siebie jak i na wyjeździe, ale równie dobrze rywal może okazać się lepszy. Do każdego meczu podejdziemy tak, by zdobyć w nim dwa punkty. Celem jest jak najwyższa lokata. Chcemy wygrywać każdy mecz. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Wszystko jest jednak do zrobienia" - powiedział Radiu Centrum Tomasz Piskorski.

Ostatni sparing przed ligą w środę Ostrovia rozegra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.