Stracili gola w 92 minucie

Tylko remis piłkarzy KKS-u w kolejnym trzecioligowym pojedynku na własnym boisku. W sobotę kaliszanie zremisowali z sąsiadującym w tabeli GKS-em Przodkowo 1:1. Niedosyt pozostał zarówno u piłkarzy, jak i kibiców bowiem gospodarze prowadzili do 92 minuty. Do przerwy nie padły bramki. KKS zdobył gola w 55 minucie gdy dogranie Rafała Jankowski wykończył Stayko Stoychev. gdy wydawało się, że gospodarze zgarną komplet punktów w ostatnich sekundach meczu goście wyprowadzili jeszcze kontrę zakończoną golem Łukasza Stasiaka. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu, bowiem w ostatnim kwadransie czerwone kartki zobaczyli Damian Matys z GKS-u i Patryk Palat z KKS-u.