Remis na początek

Jeden punkt i jeden gol to dorobek piłkarzy KKS-u na inaugurację nowego sezonu na trzecioligowych boiskach. W meczu 1 kolejki KKS Kalisz zremisował na wyjeździe z Mieszkiem Gniezno 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie tuż przed przerwą, gdy w 43 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marcina Trojanowskiego celnie główkował w polu karnym Radosław Mikołajczak. Po zmianie stron kaliszanie rzucili się do dorabiania strat, ale wyrównującego gola zdobyli dopiero w 83 minucie. Wtedy to mocnym strzałem popisał się Damian Warchoł, po którym bramkarz Mieszka wybił piłkę, a dobitkę wykorzystał Mateusz Żebrowski. A już w świąteczną środę KKS rozegra pierwszy mecz na własnym terenie. Na stadionie przy Łódzkiej kaliszanie podejmą KP Starogard Gdański. Początek meczu o 18:00.

Mieszko Gniezno – KKS Kalisz 1:1 (1:0)

1:0 Radosław Mikołajczak 43. min, 1:1 Mateusz Żebrowski 83. min

Mieszko Gniezno: Wiktor Beśka, Marcin Tomaszewski, Taras Maksymov, Michał Steinke, Szymon Pająk, Dawid Radomski, Marcin Trojanowski (78. Krzysztof Wolkiewicz), Tomasz Bzdęga (65. Mikołaj Panowicz), Mateusz Roszak (85. Mateusz Ławniczak), Radosław Mikołajczak, Damian Pawlak (72. Gracjan Goździk)

KKS Kalisz: Adam Wasiluk – Patryk Palat, Marcin Lis, Patryk Kieliba (74. Mateusz Stefaniak), Tomasz Owczarek, Dominik Domagalski, Mateusz Gawlik, Mateusz Żebrowski, Krzysztof Krysztofowicz (58. Damian Warchoł), Łukasz Żegleń (82. Marcin Radzewicz), Hubert Antkowiak.