Pokonali Police

Piłkarze KKS-u znowu wygrywają. Po słabszych występach, w meczu 12 kolejki trzecioligowych rozrywek podopieczni Ryszarda Wieczorka wygrali na wyjeździe z Chemikiem Police 3:0. Wynik spotkania już w 6 minucie otworzył Mateusz Żebrowski. Popularny "Żebro" wykorzystał błąd bramkarza z Polic, który wybił piłkę wprost pod nogi kaliszanina, a ten strzałem zza pola karnego posłał ją do pustej bramki. 10 minut później prowadzenie KKS-u podwyższył Sebastian Kaczyński, który pewnym strzałem wykończył podanie Daniela Kamińskiego. Dwa gole w ciągu kwadransa dały kaliszanom więcej spokoju. Trójkolorowi stwarzali kolejne akcje i w 85 minucie strzałem w długi róg ponownie na listę strzelców wpisał się Żebrowski. Pewna wygrana w Policach nie zmieniła jednak układu w czołówce tabeli. KKS wciąż zajmuje trzecie miejsce, a do prowadzącej Raduni Stężyca i wicelidera Mieszka Gniezno traci zaledwie 1 punkt.

Chemik Police – KKS Kalisz 0:3 (0:2)
0:1 Mateusz Żebrowski 6. min, 0:2 Sebastian Kaczyński 16. min, 0:3 Mateusz Żebrowski 85. min

KKS Kalisz: Kamil Kosut – Mateusz Gawlik, Mateusz Żebrowski, Mateusz Mączyński, Fabian Hiszpański (78. min Marcin Radzewicz), Michał Borecki (88. min Kacper Górski), Paweł Łydkowski, Sebastian Kaczyński (64. min Andrzej Trubeha), Adrian Łuszkiewicz, Mikołaj Zawistowski, Daniel Kamiński (75. min Robert Tunkiewicz).

Chemik Police: Oskar Rechtziegel – Łukasz Lewandowski (45. min Adrian Kołat), Paweł Szewczykowski, Adam Wiejkuć, Jarosław Jóźwiak (69. min Oskar Klimkowicz), Mateusz Kowalczyk, Andriy Protasenko, Krystian Peda (85. min Borys Jałoszyński), Jakub Sobecki, Paweł Odlanicki-Poczobut, Mariusz Bedliński.