To może Kozłowski ?

Poseł Jerzy Kozłowski kandydatem na prezydenta Kalisza z ramienia Kukiz'15. Na czwartkowej konferencji swojego poparcia udzielił mu wicemarszałek sejmu, poseł Kukiz'15 Stanisław Tyszka: "Z perspektywy wicemarszałka postrzegam Jurka jako jednego z najwybitniejszych posłów tej kadencji. Bardzo pracowity, około 100 interpelacji, zapytań, 100 wystapień sejmowych, członek Komisji Ustawodawczej, Zdrowia, Sportu i Turystyki oraz olbrzymia podpora klubu Kukiz'15 w sejmie".


na fot.: od lewej Jerzy Kozłowski / kandydat na prezydenta Kalisza, Stanisław Tyszka / wicemarszałek sejmu

"Moja kandydatura to kandydatura jedności, bo tak Kukiz'15 postrzega samorząd. Samorząd jest dobrem wspólnym. Kandyduję, aby odwrócić złe trendy, jakie dotknęły nasze miasto. Nasze miasto się nie rozwija, demografia nam doskwiera. Straciliśmy miano miasta stutysięcznego. Przyczyn tego stanu rzeczy jest kilka, ale jedną z głównych jest wieczny konflikt w samorządzie. Prezydent miasta powinien umieć zbudować koalicję zgody" - powiedział radiuCENTRUM Jerzy Kozłowski.

Kandydat Kukiz'15 zapowiedział nadzór racjonalnej samorządowej polityki finansowej, przemyślane inwestycje oraz skuteczne pozyskiwanie funduszy zewnętrznych.

Na konferencji zostali zaprezentowani kandydaci Kukiz'15 do Rady Miasta Kalisza i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Autor: 

Personalia

e-mail
kwasniewska@rc.fm

Nazwisko: 

Marta Kwaśniewska

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: krysiak@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).